W ciągu blisko dwudziestu lat pracy w Teatrze Muzycznym w Łodzi (od 2006 r.), przy realizacjach kilkunastu musicali, operetek i koncertów, asystował takim reżyserom, jak Wojciech Adamczyk, Jerzy Woźniak, Rafał Kmita, Zbigniew Macias, Jakub Szydłowski, Piotr Bikont i Jan Szurmiej. Od 2013 r. jest również kierownikiem castingów.
Założył i w latach 2007–2010 prowadził Grupę teatralną VERDE: był producentem, reżyserem i odtwórcą głównych ról, m.in. w inscenizacji musicalu „My Fair Lady” Frederica Löwego na scenie Teatru V6 w Łodzi (2008) i dramatu „Fall, Hot Rain” B.J. Castelmana w Teatrze Cytryna w Łodzi (2009, także autor przekładu) oraz producentem i reżyserem wielu koncertów piosenki musicalowej, kabaretowej i aktorskiej w tym samym teatrze, nawiązujących do najlepszych tradycji łódzkich STS-ów.
Pierwszą jego realizacją na profesjonalnej scenie, w Teatrze Muzycznym w Łodzi, było bożonarodzeniowe widowisko muzyczne „Zapalcie światła na ziemi” (2012). Kolejnymi spektaklami na tej scenie w jego reżyserii były:
• „Sen nocy (nie)letniej”(2015) – musicalowa wersja komedii Shakespeare`a w przekładzie Stanisława Barańczaka z polskimi piosenkami w aranżacjach Krzysztofa Brzezińskiego,
• „Fall, Hot Rain” B.J Castelmana (2016) – dramat z improwizowaną muzyką Krzysztofa Brzezińskiego,
• „Nasz portret. Osiecka, Kofta, Młynarski”(2017) – inscenizowany koncert piosenki aktorskiej w aranżacjach Krzysztofa Brzezińskiego,
• „Prawy do lewego. Narodowo-lewacka muzyczna komedia romantyczna” Szymona Jachimka i Krzysztofa Brzezińskiego (2018)
•„Moniuszko inaczej” (2019, aranżacje: Krzysztof Brzeziński) – spektakl edukacyjny dla młodzieży.
Stworzony przez niego najpierw cykl (2014), a po dwóch latach Festiwal OFF-Północna, którego współtwórcami byli Magdalena Szuster i Krzysztof Brzeziński, po raz pierwszy dał możliwość prezentacji nurtu offowego w Teatrze Muzycznym w Łodzi oraz otworzył przestrzeń rozwoju młodym twórcom, realizatorom i wykonawcom z całej Polski. „Matką chrzestną”, wspierającą od początku ideę festiwalu, była wieloletnia dyrektorka teatru, Grażyna Posmykiewicz, a nad jego stroną formalno-promocyjną czuwała Anna Korzon-Wnukowska pełniąca dziś obowiązki dyrektora.
W ramach festiwalu w roku 2018 zorganizował po raz pierwszy Konkurs Piosenki Aktorskiej im. Jonasza Kofty: młodzi śpiewający aktorzy mają szansę wystąpić przed zasiadającymi w jury wybitnymi osobowościami artystycznymi – Wojciechem Kościelniakiem, Konradem Imielą, Katarzyną Groniec czy Piotrem Koftą. Laureaci otrzymują nagrodę pieniężną i statuetkę Jonaszka (I miejsce).
Od 2014 r. jest członkiem Związku Artystów Scen Polskich.
Uwielbia operę, musical, koty oraz podróżować i oprowadzać po Włoszech.